All-Stars/Recap Big Shots Rock Hill Team United

17U Boys Division

Gold Champion: Team United EYBL 16U
Runner Up: Team United White 17U

17U All-Stars

17U Boys Defenders Elite 14 Isaiah Abbott 5’11 G 2018 Abbott Christian Academy
17U Boys Defenders Elite 0 Martin Flax 5’11 G 2019 Cuthbertson High School
17U Boys Defenders Elite 1 Wonderful Ngwenah 6’5 F 2019 Harding High School
17U Boys YKD KINGS 17u 0 Kevin Chitu 6’2 SF 2018 Gaston Christian School
17U Boys YKD KINGS 17u 0 Ryan Grice 6’0 SG 2018 East Gaston
17U Boys Team United EYBL 16 3 Josh Banks
17U Boys Team United EYBL 16 23 Michael Dudley
17U Boys Team United EYBL 16 12 Jabez Thomas
17U Boys Team United White 17 30 Brian Ross
17U Boys Charlotte Jets 11th/12th grade Select 35 Quan Hemphill
17U Boys Charlotte Jets 11th/12th grade Select 15 Aaron Legrond
17U Boys Charlotte Jets 11th/12th grade Select 5 Brandon McCoy 6’2 PG 2019 Charlotte Secondary School
17U Boys Team United Elite 17u 5 Garrett Bohannan 6’0 SG 2019 Marvin Ridge
17U Boys Team United Elite 17u 20 Raja Milton 6’0 PG 2019 Independence
17U Boys Team United Elite 17u 11 Deonte Randolph 6’4 SF 2019 Olympic

16U Boys Division

Gold Champion: Team Synergy 2020
Runner Up: Team United EYBL 15U

16U All-Stars

16U Boys Ambition Supreme Edward Lacy 5’11 PG 2020
16U Boys Ambition Supreme 22 Jarett Lyle 5’10 SG 2020 Austin-East
16U Boys Ambition Supreme Michael Nichols 6’2 SF 2020 Webb School of Knoxville
16U Boys CEBA 2020 7 Jackson McMullin 6’0 G 2020 Orange High School
16U Boys CEBA 2020 33 Jesse Walters 6’3 CG 2020 Chapel Hill High School
16U Boys DTA Elite 2 Anthony Allen 5’11 G 2020 Independence High School
16U Boys DTA Elite 1 Omarion Bodick 6’5 F 2021 Independence High School
16U Boys Metro Commandos 2020 3 Jamauri Day
16U Boys SC Ballers Elite 2020 5 Devonte Johnson 6’1 PG 2020 Lugoff Elgin
16U Boys Team Synergy2020 30 Demar Anderson 6’2 W 2020 North Meck
16U Boys Team Synergy2020 Male 12 James Simples 6’3 G/W 2020 Hough
16U Boys Team Synergy2020 Male 5 Seth Smith 6’1 G/W 2020 Victory Christian
16U Boys YKD KINGS 16u L.A. Adams 5’7 G 2020 Clover
16U Boys YKD KINGS 16u Brandon Rainey 6’3 F/C 2020 Ashbrook
16U Boys Team United Elite 16 1 Ty Alexander
16U Boys Team United Elite 16 2 Nick Burns
16U Boys Team United Elite 16 4 Cedrick Patterson
16U Boys Team United EYBL 15 13 John Butler
16U Boys Team United EYBL 15 11 Josiah Dow
16U Boys Team United EYBL 15 0 Russell Felton
16U Boys Team United EYBL 15 1 Perry Smith
16U Boys Team United EYBL 15 5 Justin Taylor

15U Boys Division

Gold Champion: Team United Elite 14U
Runner Up: Carolina Heat

15U All-Stars

15U Boys SC Upstate Storm 11 AJ Allenspach
15U Boys SC Upstate Storm 2 Alexei Iturbe
15U Boys SC Upstate Storm 15 John Penderman
15U Boys Carolina Heat 2021 5 Aavanth Ezhilan 5’9 G 2021 Mooresville High School
15U Boys Carolina Heat 2021 12 Jamari McKoy 5’10 G 2021 Northwest Cabarrus High School
15U Boys Carolina Heat 2021 8 Nicholas Shipp 5’8 G 2021 Langtree Charter Academy
15U Boys Metro Commandos 2021 Black 3 Jamauri Day
15U Boys Metro Commandos 2021 Blue 2 Dennis Jackson Jr

14U Boys Division

Gold Champion: Charlotte Supreme 2022
Runner Up: Carolina Defenders

14U All-Stars

14U Boys Primetime Elite 6 Demari Kendrick 5’5 G 2023 Saluda Trail Middle School
14U Boys Primetime Elite 20 Ar’Rion Miller 5’10 G 2023 Duthchman Creek Middle School
14U Boys Charlotte Supreme 2022 6 Anthony Moore 6’2 SF 2022 Piedmont Middle School
14U Boys Charlotte Supreme 2022 15 Joseph Serra 5’8 G 2022 Northside Christian Academy
14U Boys Carolina Defenders 8 Darius Bobo 5’11 PF/C 2022 Mint Hill Middle School
14U Boys Carolina Defenders 2 Jaden Smith 5’8 SF/PF 2022 Mint Hill Middle School
14U Boys Team Carolina 2 Braden Blakley 5’9 G 2022 Cane Creek Middle
14U Boys Team Carolina 5 Braxton Crocker 6’0 G 2022 Home

Follow @BigShotsNation on Twitter and IG

Follow Stephen Rodgers @BigShotsSteve33 on Twitter